Odmładzanie światłem to fakt. Sprawdź, na czym to polega

Odmładzanie światłem to fakt. Sprawdź, na czym to polega
Drukuj Skomentuj

Podczas zabiegu fotoodmładzania, skóra pacjenta jest naprężana poprzez emitowanie na nią intensywnie pulsującego światła

 

Każdy chciałby wyglądać pięknie i młodo na długo. Niestety z wiekiem skóra traci naturalną elastyczność, a na jej powierzchni pojawiają się niechciane zmarszczki oraz przebarwienia. Odmładzanie światłem, czyli inaczej fotoodmładzanie to rewolucyjna i skuteczna metoda, która poprawia kondycję skóry. Zabieg ma przede wszystkim działanie odmładzające i rewitalizujące. 

W JAKIM CELU STOSOWANY JEST ZABIEG ODMŁADZANIA ŚWIATŁEM?

Fotoodmładzanie skutecznie niweluje wszelkie zmiany oraz niedoskonałości, które są efektem trądziku, działania promieni UV lub naturalnego starzenia się skóry. Zabieg odmładza oraz leczy skórę, przywracając jej utracone właściwości. Pozwala na zredukowanie piegów, nieestetycznych przebarwień, rozszerzonych porów, zmian naczyniowych, a także blizn. Najczęściej takie zabiegi odmładzające są stosowane na skórę twarzy, szyi oraz dekoltu, jednak sprawdzą się również na innych partiach ciała. Efektem jest napięta, delikatniejsza oraz widocznie bardziej gładka skóra.

JAK WYGLĄDA ZABIEG FOTOODMŁADZANIA?

Podczas zabiegu fotoodmładzania, skóra pacjenta jest naprężana poprzez emitowanie na nią intensywnie pulsującego światła. Energia światła nagrzewa skórę, pobudzając naturalne procesy produkcji kolagenu i elastyny. Dzięki temu struktura oraz długość włókien kolagenowych korzystnie się zmienia. Watro wiedzieć, że to bezinwazyjna i bezpieczna metoda. Cała procedura trwa od dwudziestu do czterdziestu minut. Po zabiegu może pojawić się lekkie zaczerwienienie lub nieszkodliwy obrzęk. Natomiast po kilku dniach następuje naturalny efekt złuszczania się naskórka. Nie przeszkadza to jednak w powrocie do normalnej aktywności fizycznej.

PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU ODMŁADZANIA ŚWIATŁEM

Z reguły nie ma wielu przeszkód, co do stosowania zabiegów fotoodmładzania, jednak nie każda osoba może się im poddać. Nie powinny z niego korzystać kobiety w ciąży oraz karmiące piersią. Nie jest wskazany również w przypadku świeżej opalenizny, silnie podrażnionej skóry, nieregulowanej cukrzycy i nadciśnienia.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!