Laser MOTUS - Lublin

Laser MOTUS - Lublin
Drukuj Skomentuj

Laser MOTUS AX DEKA został wyprodukowany przez absolutny numer 1 w Europie – firmę DEKA.

Laser Motus AX Deka jest laserem aleksandrytowym o długości fali 755 nm, która ma wysoką absorpcję w melaninie. W praktyce, jest laserem, który najszybciej spośród wykorzystywanych na rynku urządzeń do epilacji wychwytuje chromofor melaniny.  Powoduje to, że laser staje się optymalnym rozwiązaniem do depilacji włosów cienkich oraz bardzo jasnych, w których melanina występuje w najmniejszych stężeniach.

Dodatkowo technologia lasera do epilacji wykorzystuje formułę Moveo. System opiera się na płynnych szybkich ruchach głowicy po skórze Pacjenta, Praca w trybie Moveo powoduje stopniowe nagrzewanie skóry i znajdujących się w niej mieszków włosowych co ostatecznie prowadzi do ich termicznej destrukcji.

Głowica posiada końcówkę o rozmiarze 20 mm wyposażoną w szafirową płytkę, która odpowiada za chłodzenie skóry podczas zabiegu. Szafirowa końcówka jest podczas zabiegu schładzana do temperatury 15 stopni Celsjusza, co jest bezpośrednią przyczyną komfortowego zabiegu

Jak zwiększyć skuteczność i zmniejszyć dyskomfort w trakcie depilacji laserowej, zachowując jej wszystkie zalety?

Podstawową zaletą depilacji laserowej jest utrzymywanie się efektu do końca życia. Wystarczy kilka zabiegów i już nigdy więcej nie trzeba martwić się o zbędne owłosienie. Jednak strach przed bólem potrafi zniechęcić. Dużym przeciwwskazaniem może być też opalona skóra czy jasne, cienkie włoski. Aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów, którzy oczekują skutecznej i bezbolesnej depilacji, poszukiwaliśmy odpowiedniego rozwiązania. Takiego, które zapewnia bezpieczeństwo i trwały efekt każdemu pacjentowi. Udało nam się je znaleźć i jako pierwsi w Lublinie możemy przedstawić urządzenie, które usuwa nawet najjaśniejsze i najcieńsze włoski.

 

 

W Lublinie depilacja laserem Motus jest dostępna w cenach od 200 zł

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!