Harmony XL PRO

 Harmony XL PRO
Drukuj Skomentuj

Usuwanie przebarwień skórnych

Przebarwienia skórne najczęściej powstają w miejscach najbardziej narażonych na słońce, czyli na twarzy, przedramionach, dłoniach i dekolcie. Niekiedy przyczyną powstawania przebarwień są także zaburzenia hormonalne. Mogą to być zarówno niewielki zmiany barwnikowe, jak i większe plamy, które mogą powodować dyskomfort związany z wyglądem. Szybką i skuteczną metodą na pozbycie się przebarwień są zabiegi kosmetyczne laserem. W ProSkinClinic zajmujemy się usuwaniem przebarwień skórnych oraz zmian naczyniowych na twarzy i ciele. Zabiegi przeprowadzane przy użyciu lasera Harmony XL Pro.

ZAMYKANIE NACZYNEK – USUWANIE ZMIAN NACZYNIOWYCH

Oprócz usuwania przebarwień, laser wykorzystywany jest także do zamykania naczynek. Najczęściej zabieg usuwania zmian naczyniowych przeprowadza się na twarzy, ale można go również wykonać na innych partiach ciała. Wiązka lasera podgrzewa krew do wysokiej temperatury, co powoduje obkurczanie całego naczynka, a przy tym redukcję jego widoczności. Usuwanie zmian naczyniowych jeszcze nigdy nie było tak proste. Warto również wiedzieć, że laser umożliwia pozbycie się innych dolegliwości dermatologicznych. Przy pomocy lasera Harmony XL Pro są usuwane zmarszczki, rumień, czy trądzik różowaty.

LASER HARMONY XL PRO

Mając na uwadze fakt, do jakich zmian estetycznych może doprowadzić brak działań w zakresie usuwania i redukcji zmian naczyniowych oraz pigmentacyjnych, postanowiliśmy w ProSkinClinic wprowadzić do naszej oferty Multiaplikacyjną Platformę Laserową XL Pro oraz rozbudować ją o głowice DYE-VL oraz ND: YAG, które są gwarancją wysokiej efektywności naszych zabiegów.
Harmony XL Pro to dostarczona przez Izraelską firmą ALMA Lasers najnowszej generacji platformy laserowa, która jest wybierana przez kosmetologów oraz lekarzy medycyny estetycznej na całym świecie.

Platforma Laserowa Harmony XL PRO pozwala na:

 

  • Kompleksowe podejście do pacjenta,
  • Możliwość łączenia technologii dla maksymalizacji efektów.

Skomentuj

Bądź pierwszym, który skomentuje ten wpis!