Depilacja laserowa

 • Znamy sposób na jasne i cienkie włosy! Zalety depilacji laserem aleksandrytowym

  Znamy sposób na jasne i cienkie włosy! Zalety depilacji laserem aleksandrytowym

  Lasery od lat stosowane są jako urządzenia, które pomagają skutecznie uporać się z niechcianym, czy nadmiernym owłosieniem. Działanie lasera opiera się na teorii selektywnej fototermolizy. To oznacza, że laser działa wybiórczo. Precyzyjnie podgrzewa cebulkę włosa, nie naruszając przy tym pozostałych tkanek. Dzięki selektywnemu działaniu zabiegi epilacji zyskały na ogromnej popularności. Przede wszystkim ze względu na wysoką skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. Na rynku depilacji laserowej mamy do dyspozycji wiele wyspecjalizowanych technologii. Różnią się m.in. długością fal i są to lasery: diodowy, neodymowo-yagowy oraz aleksandrytowy. Najlepszym wyborem przy epilacji włosów jasnych wydaje się być laser aleksandrytowy. Czy słusznie?
 • Depilacja laserowa - czy to musi boleć?

  Depilacja laserowa - czy to musi boleć?

  Zabiegi depilacji laserowej polegają na zamianie wiązki laserowej w energię cieplną, deponowaną w skórze. Energia ta jest pochłaniana przez odpowiednie chromofory-cel na który działa laser m.in. melaninę. W wyniku tego dochodzi do intensywnego przegrzania struktur włosa, celem ich uszkodzenia.
 • Cała prawda o depilacji jasnych włosów

  Cała prawda o depilacji jasnych włosów

  Depilacja laserowa jest zabiegiem, który umożliwia usunięcie włosów z niemalże każdej części ciała. Pozwala zaoszczędzić czas, żyć wygodnie, komfortowo. Bez strachu, że nieogolona łydka wysunie się i ktoś z pracy zwróci na to uwagę odpowiednim komentarzem. Obecnie z zabiegów depilacji laserem korzystają osoby o różnej karnacji i kolorze włosa. Co oznacza, że mamy nową erę depilacji. Również dla tych osób, które matka natura obdarzyła jasnymi, cienkimi i delikatnymi włosami. Tutaj warto szczerze określić, jakich rezultatów mogą się spodziewać osoby o jasnych włosach.
 • Opalanie kontra depilacja laserowa

  Opalanie kontra depilacja laserowa

  Depilacja laserowa to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych zabiegów, które pozwalają pozbyć się długotrwale niechcianego owłosienia. Urządzenia do epilacji, czyli depilacji laserowej są dostępne na rynku już od kilkunastu lat. W tym czasie zrodziło się wiele pytań, mitów i wątpliwości dotyczących samego zabiegu. Wielu pacjentów obawia się korzystania z depilacji laserowej w okresie letnim. Czy słusznie?
 • Stosowanie suplementów i ziół, a depilacja laserowa

  Stosowanie suplementów i ziół, a depilacja laserowa

  Ziołowe terapie lecznicze znów powracają do łask. Ziołolecznictwo cieszy się dużym zainteresowaniem osób szukających alternatywy dla chemicznych preparatów leczniczych. Jednak niektóre zioła, oprócz swojego dobroczynnego wpływu na organizm, mogą wykazywać działanie niekorzystne. Szczególnie, gdy połączymy ziołową kurację z zabiegiem depilacji laserowej.
 • Depilacja bikini to nie temat tabu

  Depilacja bikini to nie temat tabu

  Niewątpliwie pozbycie się włosów ze strefy bikini jest marzeniem wielu osób. Marzeniem, które pozwala latem założyć wymorzony strój kąpielowy. Możemy czuć się wyjątkowo i komfortowo w każdej sytuacji. Depilacja laserowa bikini to niewątpliwie temat, który ciekawi i nasuwa wiele pytań dotyczących tego: jak się przygotować do zabiegu, czy to boli, czego mogę się spodziewać podczas zabiegu. Odpowiedzi na te pytania znajdą Państwo poniżej.
 • Pierwszy zabieg depilacji laserowej - jak się przygotować?

  Pierwszy zabieg depilacji laserowej - jak się przygotować?

  Zabiegi depilacji laserowej pozwalają pozbyć się problemu nadmiernego owłosienia. Dzięki depilacji nie musisz już martwić się latem, czy założyć spodnie, czy spódnicę. Masz problemy związane z pojawiającymi się w miejscu wrastania włosów nieestetycznymi, czerwonymi plamami? One również zostaną raz na zawsze rozwiązane. Poczujesz się pewnie w każdej sytuacji. Nawet nieprzewidziany wyjazd nad jezioro z przyjaciółmi nie będzie stanowić już problemu. Zabieg tak naprawdę nie wymaga specjalnego przygotowania. Jednak chcąc uzyskać jak najlepsze efekty zabiegu, warto zapoznać się z podstawowymi zasadami dotyczącymi przygotowania do depilacji laserowej.